Mari is al een paar maanden bezig met de tweede generatie van het estafetteverhaal over de familie Plumbob: De Plumbobs. Inmiddels zijn er al 7 geweldige delen online gekomen en is er zelfs al een kindje geboren. Wij zijn heel benieuwd wat Mari nog in petto heeft voor haar erfgenaam Zora. Terwijl wij in spanning wachten op de ontknoping van deze tweede generatie, kunnen we genieten van een interview met Mari over haar ervaringen.
Zora kwam met de meeste stemmen als nieuwe erfgenaam uit de bus. Wat vind jij van deze keuze? Ik was blij dat Zora de meeste stemmen had gekregen! Zelf had ik ook op haar gestemd. Op het moment dat ik stemde was ik nog wel in afwachting of ik wel degene zou zijn die generatie 2 zou gaan schrijven, dat wist ik toen nog niet omdat ik niet bovenaan de wachtlijst stond. Ik wilde gewoon graag dat de Plumbobs verder ging met een Sim die een ‘interessante’ persoonlijkheid had, net als haar moeder. Toen ik uiteindelijk te horen kreeg dat ik met Zora verder mocht gaan, was het toch wel even slikken. Want hoe ga je in vredesnaam een familie stichten met een kwaadaardige Sim?! Hoe is het om Zora als erfgenaam te hebben? Waarom heb je er voor gekozen om niet alleen Zora, maar ook haar familieleden mee te nemen naar de tweede generatie? Hoe vind je het om de tweede generatie van De Plumbobs te schrijven? Tot slot: Heb je nog een tip voor jouw opvolger? EN! Natuurlijk wens ik mijn opvolger alvast ontzettend veel plezier en succes toe met schrijven! |
De Plumbob badge
Bedankt dat je de tijd hebt genomen om onze vragen te beantwoorden, Mari! We wensen je nog veel plezier en succes toe met de laatste loodjes van Zora’s generatie. Na het plaatsen van het laatste deel mag je jezelf de trotse eigenaar noemen van de Plumbob badge!
Wil jij meeschrijven aan De Plumbobs? Geef je dan via ons forum op! Heb jij Generatie 2 van De Plumbobs nog niet gelezen? Klik dan op de banner hieronder om naar het verhaal te gaan! Let op! Alleen toegankelijk voor forumleden.